MIKULAS21 3.12. - 7.12.2021 VÍCE INFORMACÍ ZDE !!!

Proč jsou únikové hry populární ?

Sdílej:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
ExitDoor- Úniková hra Ostrava
Mnoho lidí si často klade otázku, jak využít volný čas. Většina se skloní ke sportování, ale jsou i jiné možnosti.

Mnoho lidí si často klade otázku, jak využít volný čas. Většina se skloní ke sportování, ale to ne vždy lze s partou dobrých přátel. Další možností je vyjet někam na výlet, ale u těchto nápadů často selže počasí, které se rozhodne, že daný den bude zkrátka lít jako z konve. Otázka tedy zůstane – kam by se několik kamarádů mohlo vydat, aby si při volném pátečním odpoledni mohli skvěle užít a pobavit se? Nemyslete hned na velkou párty v oblíbené baru a kino či divadlo netáhne. Zkuste raději zvolit cestu plnou logiky, adrenalinu a velkého dobrodružství!

Přesně o tom je úniková hra. Jedná se o zábavu, která spočívá v uzavření týmu v jedné místnosti. Většinou se jedná o tématicky zaměřené místnosti (pracovny, úřady, ošetřovny, bunkry) nebo jsou inspirovány známým filmem či knihou. Z ní se musí za pomocí rozluštění hádanek, šifer a rébusů dostat ven během určitého časového limitu. Nejdříve se musí pořádně zorientovat v prostoru, najít stopy a spojit si indicie tak, aby zjistili, jak se z místnosti dostat. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, ale je to rozhodně velká zábava! 

Mnoho odkazu , kde si můžeš zahrat uníkové hry, nalezneš zde.

Sdílej:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
On Key

Related Posts

ExitDoor- Únikové hry Ostrava

Únikové hry jsou lákadlem pro hráče i byznysmeny

Bomba v autobusu, unesená letadla nebo uvěznění v podzemní žaláři. Mluvíme o situacích, které jsou pro většinu lidí noční můrou či pomyslným strašákem ve skříni. Přesto stále roste počet lidí, jež si chtějí alespoň jednu takovou adrenalinovou situaci zažít.

Čti dále »