MIKULAS21 3.12. - 7.12.2021 VÍCE INFORMACÍ ZDE !!!

Kde vzniky únikové hry

Sdílej:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Uniková hra ostrava
První únikové hry byly poprvé představeny v Japonsku 2007

Kde vznikly únikové hry?

První únikové hry byly poprvé představeny v Japonsku 2007, později potom i v Severní Americe, Austrálii a také i v Jižní Americe. Největší celosvětovou sítí je v této oblasti rozhodně The Escape Hunt. Tato společnost provozuje více než dvě stě poboček únikových her, a to v desítkách světových velkoměst. 

Dnes najdeme únikové hry  i v České republice, a to konkrétně v Praze, v Brně, v Ostravě a v Plzni atd.. Postupně se však začínají otvírat další a další podobné pobočky, proto si na své přijdou i ti, kteří nebydlí v takových velkých městech.

Nejedná se však o místa, která jsou určena primárně  lidem, které baví využít čas trochu logičtěji. Jedná se také o skvělý prostor pro firemní teambulding tematický večírek. Jak jinak se přece ucelí pracovní tým? Navíc se dá taková úniková hra dá dát například k narozeninám, a to pomocí dárkového certifikátu. Darujte zážitek a dejte dárkový certifikát někomu, kdo by takový dárek jistě ocenil. 

Sdílej:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
On Key

Related Posts

ExitDoor- Únikové hry Ostrava

Únikové hry jsou lákadlem pro hráče i byznysmeny

Bomba v autobusu, unesená letadla nebo uvěznění v podzemní žaláři. Mluvíme o situacích, které jsou pro většinu lidí noční můrou či pomyslným strašákem ve skříni. Přesto stále roste počet lidí, jež si chtějí alespoň jednu takovou adrenalinovou situaci zažít.

Čti dále »
VOLAT