MIKULAS21 3.12. - 7.12.2021 VÍCE INFORMACÍ ZDE !!!

Kde vzniky únikové hry

Sdílej:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Uniková hra ostrava
První únikové hry byly poprvé představeny v Japonsku 2007

Kde vznikly únikové hry?

První únikové hry byly poprvé představeny v Japonsku 2007, později potom i v Severní Americe, Austrálii a také i v Jižní Americe. Největší celosvětovou sítí je v této oblasti rozhodně The Escape Hunt. Tato společnost provozuje více než dvě stě poboček únikových her, a to v desítkách světových velkoměst. 

Dnes najdeme únikové hry  i v České republice, a to konkrétně v Praze, v Brně, v Ostravě a v Plzni atd.. Postupně se však začínají otvírat další a další podobné pobočky, proto si na své přijdou i ti, kteří nebydlí v takových velkých městech.

Nejedná se však o místa, která jsou určena primárně  lidem, které baví využít čas trochu logičtěji. Jedná se také o skvělý prostor pro firemní teambulding tematický večírek. Jak jinak se přece ucelí pracovní tým? Navíc se dá taková úniková hra dá dát například k narozeninám, a to pomocí dárkového certifikátu. Darujte zážitek a dejte dárkový certifikát někomu, kdo by takový dárek jistě ocenil. 

Sdílej:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
On Key

Related Posts

ExitDoor- Únikové hry Ostrava

Únikové hry jsou lákadlem pro hráče i byznysmeny

Bomba v autobusu, unesená letadla nebo uvěznění v podzemní žaláři. Mluvíme o situacích, které jsou pro většinu lidí noční můrou či pomyslným strašákem ve skříni. Přesto stále roste počet lidí, jež si chtějí alespoň jednu takovou adrenalinovou situaci zažít.

Čti dále »